Rady dotyczące wyboru oprogramowania do projektowania stron internetowych

strona internetowa

Projekt Twojej strony internetowej jest bardzo ważny, jeśli chodzi o pokazanie Twojej firmy w odpowiednim świetle. Budowanie pięknej i efektywnej strony internetowej nie wymaga żadnego stopnia naukowego ani formalnego wykształcenia. Wystarczy tylko trochę badań i przygotowań. Kontynuuj czytanie, aby uzyskać kilka wspaniałych rad, jak zaprojektować własną stronę internetową.

Upewnij się, że Twój tekst i tło ma odpowiedni kontrast. Istnieją dowody wskazujące, że biały tekst na czarnym tle jest najłatwiejszy do czytania dla większości ludzi, ale inne kolory są w porządku, tak długo jak są one czytelne. Należy również pamiętać, że osoby z wadami wzroku mogą nie być w stanie przeczytać twojej strony, jeśli kontrast jest słaby. Sprawdź, czy Twoja strona jest zgodna z różnymi standardami kontrastu używając narzędzia na stronie http://snook.ca/technical/colour_contrast/colour.html .

Nie używaj wyskakujących okienek OnExit na swojej stronie internetowej. Ta taktyka jest stosowana głównie przez marketerów internetowych, którzy próbują ostatnią próbę uzyskania sprzedaży. Słowo o tego rodzaju popupy dostać się wokół, a oni zabiją swoją reputację jako marketera. Mozilla podjęła nawet kroki w celu stłumienia tekstu na tych popupsów, powołując się na zagrożenia bezpieczeństwa.

Ramy wyszły w latach 90-tych, więc nie można na nich polegać. Chociaż wtedy działały dobrze, miały wiele wad. Na przykład, trudno jest przewijać za pomocą ramek. Są łatwiejsze sposoby, aby zapewnić bezproblemowy przepływ na stronie.

Istnieje wiele darmowych i płatnych narzędzi, które istnieją, aby pomóc Ci stworzyć wspaniałą stronę internetową. Profesjonalne programy do projektowania stron internetowych nie są trudne w użyciu i zanim się zorientujesz, będziesz mógł stworzyć atrakcyjną stronę internetową. Jeśli Twoja strona nie będzie wyglądać ładnie, nie będziesz miał wielu odwiedzających.

Powinieneś zawsze dokładać starań, aby stworzyć dla Twojej strony niestandardową stronę z błędami; strona ta powinna zawierać podstawową mapę strony, która łączy użytkowników z głównymi sekcjami Twojej strony. To gwarantuje, że jeśli odwiedzający podąży za złym linkiem lub błędnie wpisze Twój adres URL, będą mogli znaleźć to, czego szukają.

Upewnij się, że twoja strona działa zarówno z prefiksem “www” jak i bez niego. Niektórzy ludzie wpisują to zanim przejdą na Twoją stronę jako siłę przyzwyczajenia, a niektórzy nie. Należy upewnić się, że klienci będą kierowane do Twojej strony w dowolny sposób, lub możesz mieć kilka zdezorientowanych ludzi na rękach.

Zrób swoją stronę internetową tak szybko, jak to możliwe. Jeśli odwiedzający muszą czekać zbyt długo, prawdopodobnie odejdą. Używaj mniej grafiki, unikaj Flasha i optymalizuj swój HTML.

Kiedy majstrowałeś przy swoim HTML-ie, zawsze musiałeś zapisać jego kopię. Możesz zapisać kopię swojego kodu w notatniku; po prostu zapisz ją jako .html, a zostanie ona zapisana jako prawdziwa strona internetowa. W ten sposób możesz majstrować przy różnych rzeczach i wiedzieć, że istnieje kopia zapasowa, jeśli coś pójdzie nie tak. Niepowodzenie w zapisywaniu stron może spowodować, że będziesz musiał zacząć od zera.

Każdy projektant stron internetowych potrzebuje dobrej platformy do przetestowania swojej pracy, a XAMPP jest prawdopodobnie najlepszy na świecie. XAMPP pozwoli Ci uruchamiać strony testowe z PHP i mySQL, więc zawsze będziesz w stanie dostrzec wszystko, co wymaga zmiany. XAMPP jest stosunkowo lekki w pobieraniu i jest również łatwy do zrozumienia.

Kiedy przechodzisz przez kolejne etapy projektowania stron internetowych i masz już uruchomioną stronę, chcesz mieć pewność, że nie jest ona zatłoczona reklamami. Ludzie nie mają nic przeciwko reklamom, ale nienawidzą, gdy jest wiele, które utrudniają poruszanie się po Twojej stronie, a ty nie chcesz, aby ludzie oszaleli.

Większość ludzi jest świadoma oprogramowania Photoshopa i im więcej wiedzą, tym większe są ich szanse na stworzenie dobrego projektu strony internetowej. Sprawdź wymarzony program, który może Ci pomóc w tworzeniu stron internetowych.

Wykorzystaj layout swojej strony, z którym możesz pracować i który jest podstawowy, abyś najpierw zrozumiał podstawy projektowania stron internetowych. Pozwala to na wygodne korzystanie z ogólnych procesów projektowania stron internetowych w łatwym do zrozumienia środowisku; zawsze możesz przejść do bardziej złożonych układów w miarę zdobywania doświadczenia.

Te wskazówki zostały wybrane, aby pomóc Ci zbudować wspaniałą stronę internetową, która zostanie zauważona przez wielu. Możesz nawet zrobić sobie niespodziankę. Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby zaprojektować wspaniałą stronę internetową i pobudzić biznes.