Jak najwięcej z laptopa, który kupisz

laptop

Laptopy są naprawdę wspaniałym wynalazkiem, który pozwala na maksymalną elastyczność. Ucząc się wszystkiego, co możliwe o tego typu technologiach, będziesz dobrze przygotowany do bycia pracownikiem w podróży i naprawdę będziesz mógł załatwić sprawy. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego potrzebujesz szukać i jak uzyskać najlepszą ofertę.

Jeśli dużo podróżujesz, kup laptopa z trwałą powłoką zewnętrzną. Niektóre laptopy biznesowe są tworzone z myślą o podróżach, a to może pomóc im wytrzymać wstrząsy i siniaki, które często pojawiają się wraz z częstymi kilometrami, które możesz zgromadzić. Zawsze pytaj o tę funkcję przed dokonaniem ostatecznego zakupu.

Jeśli nie rozumiesz czegoś z opisu laptopa, zadzwoń do firmy. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie, a także będziesz mógł skontaktować się z obsługą klienta. Dział obsługi klienta firmy może pomóc Ci ustalić, czy jest to firma, z którą chcesz robić interesy.

Porównaj dostępne opcje z różnymi laptopami. Dowiedz się, które z nich są wyposażone w port USB, port HDMI i gniazdo SD. Port USB 3.0 sprawi, że Twój komputer będzie działał szybciej. Port HDMI pozwoli Ci podłączyć laptopa do telewizora. Karta SD to łatwa do demontażu karta pamięci do przechowywania zdjęć cyfrowych.

Jeśli nie planujesz dużo podróżować z nowym laptopem, rozważ zakup pełnowymiarowego 15-calowego ekranu. Zaoferuje Ci on najlepsze opcje oglądania, a także będzie najbardziej opłacalny, jaki możesz uzyskać. Są one nieco cięższe niż ich mniejsze odpowiedniki, ale funt za funt, warte ich przyjemność oglądania.

Przy zakupie laptopa, nie pozwól, aby sprzedawca rozmawiał z tobą w każdej aktualizacji pod słońcem. Uaktualniona pamięć, ogromny dysk twardy i najlepsza karta graficzna dostępne są ważne dla niektórych, ale należy rozważyć, czy będą one ważne dla Ciebie. Jeśli nie używasz swojego laptopa w sposób, który wymaga tych funkcji, to tylko marnujesz swoje pieniądze na ich zakup.

To jest w porządku, aby wydać trochę więcej niż chciałeś. Szybkość, z jaką zmienia się technologia, oznacza, że podstawowy laptop nie będzie wiele wart przez długi czas. Niewielki wybój w specyfikacji może oznaczać, że Twój laptop będzie działał przez rok lub kilka lat.

Aby nie dopuścić do uszkodzenia laptopa, należy ustawić napoje na podstawce, a nie tylko na biurku. Okulary i puszki mogą się skraplać, a woda, która spływa z boku pojemnika, może dostać się na powierzchni roboczej, a następnie uruchomić pod laptopem, uszkodzenia elementów. Woda i Twój laptop nie są kompatybilne.

Pamiętaj, że komputer przenośny nie jest inwestycją długoterminową. Będziesz prawdopodobnie używać go tylko maksymalnie sześć lat lub tak przed albo są zmuszeni do uzyskania wymiany lub zdecydować, że jest po prostu zbyt przestarzałe. Oznacza to, że należy wziąć pod uwagę koszty wymiany przy określaniu budżetu.

Zanim kupisz laptopa, dowiedz się trochę o specyfikacji. Poznaj różnice między różnymi procesorami, dyskami twardymi, układami graficznymi i pamięciami RAM. Nie trzeba wiedzieć wszystko o każdym z tych elementów, ale zrozumieć, co każdy z nich jest i jakie funkcje mają w laptopie. Nie chcesz wydać więcej na coś, co nie jest potrzebne lub nie wydać wystarczająco dużo na coś, co chciałeś po fakcie.

Aby klawisze na klawiaturze komputera przenośnego były łatwiejsze do zobaczenia, użyj jednej z tych klawiatur nakładanych, które są w jasnych kolorach z większymi znakami. Nadwyrężenie oczu, które towarzyszy spędzaniu długich godzin przy komputerze, może sprawić, że mniejsze postacie będą trudne do wybrania, więc z jedną z tych specjalnych klawiatur łatwiej będzie Ci patrzeć na oczy.

Jeśli szukasz laptopa, weź pod uwagę rozmiar pamięci podręcznej flash dla przyszłej wydajności. Pamięć podręczna flash nie jest tak szybka jak dysk SSD, ale dzięki niej można szybciej uruchomić komputer i przechowywać dużo danych na dużym dysku twardym. Obecnie można znaleźć pamięci podręcznej flash o rozmiarach od 8-32GB.

Nie da się ukryć ogromnej wygody i przenośności, jaką mogą zapewnić laptopy. Jednak nie każdy ma pod ręką fakty, jeśli chodzi o czas zakupu. Z nową wiedzą teraz w gotowości, należy być przygotowanym na wejście na rynek i uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz.