Obetnij swój budżet na ubrania, ucząc się szyć

moda

Jesteś kimś, kto lubi dobrze wyglądać? Uwielbiasz magazyny o modzie z powodu tych wszystkich niesamowitych ubrań i pomysłów? Brzmisz jak prawdziwa kreatorka mody. Mimo to, niebiosa też mają wolne dni. Uzyskaj nowe inspiracje i pomysły na modę z tych wspaniałych wskazówek.

Jeśli masz nadwagę, musisz być bardzo ostrożna w noszeniu ubrań z paskami. Upewnij się, że nosisz pionowe paski, jeśli w ogóle zamierzasz je nosić. Noszenie pasków, które biegną poziomo, pozwoli Ci tylko na to, abyś wyglądała na większą niż jesteś naprawdę.

Wydawaj swoje modowe pieniądze na podstawy. Czarno-białe rzeczy, proste sukienki, niebieskie dżinsyny, itp. to są rzeczy, w które powinnaś inwestować. Neutralna ołówkowa spódnica będzie modna przez wiele lat i może być aktualizowana na sezony z modnym nowym topem.

Wybierając sukienkę, wybierz taką, która ma pionowy (a nie poziomy) wzór. Dzięki temu będziesz wyglądać raczej dłużej niż szerzej, dając złudzenie, że jesteś szczuplejsza niż w rzeczywistości. Poszukaj również sukienki, która ma empirową talię, ponieważ sprawia wrażenie, że masz mniejszą talię.

Nie noś zbyt ciemnych włosów, jeśli masz jaśniejszą skórę i/lub jaśniejsze oczy. Podczas gdy ciemniejsze włosy wyglądają ładnie na ludziach, którzy mają ciemniejsze oczy i odcienie skóry, to tylko sprawi, że będziesz wyglądać na wypłukaną. Jeżeli musisz przyciemnić swoje włosy, nałóż na nie kilka pasemek, aby je rozjaśnić.

Jeżeli zauważysz, że włosy się puszą, gdy są suche, spróbuj nałożyć niewielką ilość odżywki bez spłukiwania od góry do dołu mieszków włosowych. Jeżeli Twoje włosy są bardzo kręcone, użyj zamiast tego serum i zacznij od połowy włosów, a nie od ich wierzchołka. Taka taktyka pomoże Ci wygładzić włosy i sprawi, że będziesz wyglądać jak najlepiej.

Jednym ze sposobów, by upewnić się, że wyglądasz wspaniale, jest znalezienie konkretnej fryzury lub marki, która dobrze do Ciebie pasuje i kupienie jej wielokrotności. Jest to ważne, ponieważ nie zawsze znajdziesz ten doskonały strój, zwłaszcza jeśli robisz zakupy w ostatniej chwili. Kup nawet więcej niż jeden z tych samych kolorów, na wszelki wypadek, gdyby się jakoś uszkodził.

Neutrality są duże w każdym sezonie. W tym sezonie szczególnie popularne są bardziej kremowe neutrale. Spróbuj poszukać kawałków w takich odcieniach jak krem, karmel, czekolada, itp. Kolory te sprawdzają się same w sobie, a także działają jako akcenty w odważnych lub stonowanych strojach. Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujesz się je rozjaśnić, możesz znaleźć kilka neutralnych odcieni, które pasują do Twoich strojów.

Kupując dżinsy, wybierasz ponadczasowy wygląd. Na przykład klasyczne dżinsy z prostymi nogawkami lub w stylu boot cut nigdy nie wychodzą z mody. Wybierz jeden z tych stylów w postaci ciemnego dżinsu lub lekko wyblakłego dżinsu, aby pozostać w stylu przez lata. Decydując się na te style, zawsze będziesz w dobrym stylu, niezależnie od aktualnej mody.

Tylko dlatego, że dany trend jest popularny, nie oznacza to, że musisz za nim podążać. Jesteś inna niż inne osoby, dlatego to, co na tobie wygląda dobrze, może nie wyglądać dobrze na kimś innym. Spójrzcie na swoje własne upodobania, ważąc trendy z popularnych magazynów i pokazów. Zaufaj sobie w swoim osobistym stylu mody. To najlepsza droga.

Zawsze trzymaj w szafie trochę (lub nie aż tak mało) czarnej sukienki. Klasyczna czarna sukienka jest zawsze w sezonie i świetnie wygląda przy oficjalnych okazjach. Istnieją style markowe, jak również niedrogie, ale eleganckie odmiany. Nie ma powodu, aby rezygnować z zakupu czarnej sukienki, aby dodać do swojej szafy.

Akcesoria w jasnych kolorach. Jeśli chcesz, aby Twoja szafa pop, ale znaleźć kolorowe nadruki i pastelowe kolory w odzieży zbyt garnizonowy, może znaleźć rozwiązanie w Accessorizing. Samodzielnie, czarny guzik w górę koszuli i spodnie sukienki są mdłe. Czerwona para butów i torebka, jednak naprawdę może się wyróżniać.

Wróć na drogę z tymi wspaniałymi wskazówkami dotyczącymi mody. Informacje, których się tutaj dowiedziałaś, mogą pomóc Ci zapewnić, że będziesz wyglądać wspaniale, pamiętając jednocześnie o tym, dlaczego kochasz modę. Wejdź teraz do sklepów, a będziesz miała wiele pomysłów na to, jak stać się bardziej modną. Będziesz wyglądać fantastycznie!